Internetowy Program Zmiany Osobistej


HISTORIA ZESPOŁU

Początek działalności artystycznej zespołu sięga początku lata 2002 roku kiedy to Rafael miał zadebiutować otwierając koncert zespołu Houk organizowany w Złotym Potoku (Jura Krakowsko-Częstochowska), do koncertu jednak nie doszło z przyczyn organizacyjnych i ostatecznie swój pierwszy koncert zespół zagrał miesiąc później w Łazach (śląskie) na imprezie kończącej rok szkolny i otwierającej wakacje. Wyjście ze swoją twórczością poprzedził dwuletnim okresem wspólnych sporadycznych prób, borykaniem się z organizacją sali do ćwiczeń, stałym składem i tworzeniem utworów.

Występował głównie lokalnie (śląskie), grając koncerty w Myszkowie, Zawierciu, Łazach, Ogrodzieńcu i promując swoją twórczość w serwisie internetowym http://www.kdm.pl. W 2005 roku zespół nagrał swoje pierwsze demo i wystąpił w Poznaniu "u Bazyla" na festiwalu "Najdłuższy" oraz w Lubiążu koło Wrocławia na Slot Art. Festiwal.

Rafael działał dość sporadycznie ze względu częste zajęte weekendy i ogrom zajęć członków, praca, studia min. w Krakowie, Katowicach, Myszkowie, Częstochowie, Warszawie. Z tego względu zdarzało się, że czasem trzeba było rezygnować z zaproszeń na koncerty. Dlatego też, każdy koncert był dla członków oraz ich bliskich znajomych pewnym wydarzeniem i wielką radością, z tego że można zagrać dla ludzi i na Chwałę Pana.

W międzyczasie w zespole zagrali Robert Gonera na gitarze basowej, Rafał Szczęśniak na drugiej gitarze i Krzysztof Hulbój na instrumentach perkusyjnaych, który gościnnie wystąpił z Rafaelem w Lubiążu.

Jesienią 2005 roku zespół zawiesił działalność koncertową i artystyczną.

Copyright © 2005 EdgEcRusheR - All rights reserved statystyka